ارتباط با مدیر کل


 

 

 

 

 

 

بيشتر
اخبار
1399/8/26 دوشنبه مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین: کتابخانه های قزوین در مسیر توسعه گام گذاشته اند
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین با اشاره به برخی از فعالیت های انجام شده در اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین در طی سال جاری گفت: مشاهده وضعیت کلی اداره کل کتابخانه های عمومی  نشان از این دارد که کتابخانه های عمومی قزوین در مسیر توسعه گام گذاشته اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مریم بیدخام، مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین اظهار داشت: اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، امسال با وجود همه محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا توانست عملکرد خوبی از خود ارائه کند که نشان از اراده جدی در مسیر توسعه در بخش کتاب و کتابخوانی در استان قزوین دارد.
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: اجرای طرح نذر کتاب در استان قزوین به عنوان یکی از ارزشمند ترین حرکات فرهنگی امسال برگزار شد و توانست موجی از همدلی در استان قزوین ایجاد کند و نگاهی دوباره به حوزه کتاب و کتاب خوانی در بین دستگاه های اجرایی ایجاد شد.
بیدخام افزود: همچنین در این مدت در استان قزوین تلاش هایی برای ساماندهی کتابخانه شهدا نیز انجام شده است که قابل تقدیر است و امیدواریم با اختصاص اعتبارات به زودی این کتابخانه تجهیز شود.
وی تاکید کرد: راه اندازی کتابخانه سیار نیز امروز به یکی از اولویت ها در استان تبدیل شده است که مطمئن هستیم با تلاش خانم دکتر محمد بیگی مدیرکل پر تلاش کتابخانه ها در استان قزوین به زودی این پروژه نیز به نتیجه میرسد.
در ادامه این دیدار فاطمه محمد بیگی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: اقدامات انجام شده در اداره کل کتابخانه های عمومی حاصل تلاشی جمعی است که در این اداره با کمک همکاران پرتلاش ما صورت گرفته است و همینطور عزمی که در استان قزوین برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی ایجاد شده است در این مسیر همراه ما بوده است.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1000648
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268406779 تعداد بازديد زيرپورتال: 1017699 اين زيرپورتال امروز: 474 سایت در امروز: 18140 اين صفحه امروز: 379
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved