ارتباط با مدیر کل


 

 

 

 

 

 

بيشتر
اخبار


1399/8/28 چهارشنبه در آستانه هفته کتاب انجام شد؛ بازدید فرماندار شهرستان البرز و ریاست دادگستری شهرستان از کتابخانه عمومی دهخدا
در آستانه بیست و هشتمین دوره هفته کتاب، محمد نصیری، فرماندار شهرستان البرز به همراه محمود محمودخانی، رئیس دادگستری با حضور در کتابخانه عمومی علامه دهخدا با کتابداران دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، در آستانه هفته کتاب، محمد نصیری، فرماندار شهرستان البرز به همراه محمود محمودخانی، رئیس دادگستری با حضور در کتابخانه عمومی دهخدا، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه با تعدادی از نمایندگان کتابداران دیدار و گفتگو کردند.
فاطمه محمدبیگی، مدیر کتابخانه های عمومی استان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، عنوان کرد: انتخاب انجمن شهرستان البرز به عنوان انجمن برتر از میان 441 شهرستان کشور نشان از اهمیت و همراهی کلیه مسئولین شهرستان به خصوص فرماندار می باشد.
وی اظهار کرد: ایجاد کتابخانه عمومی در شهرهای بیدستان و شریفیه با جمعیت قابل توجه و همچنین وجود تعداد بالای روستاهای اطراف آن بسیار ضروری و یکی از خواسته های بحق مردم این منطقه است. از رو با پیگیری های صورت گرفته و مساعدت مجموعه مسئولین شهرستان البرز، با یاری خداوند متعال بزودی شاهد اتمام ساخت کتابخانه در شهر های شریفیه و بیدستان خواهیم بود.
وی بیان داشت: امید است با به بهره برداری رسیدن این پروژه در زمان مقرر، آمار شهرهای بدون کتابخانه عمومی استان کاهش یافته و مردم منطقه از امکانات این مرکز فرهنگی بهره مند شوند.
محمد نصیری، فرماندار شهرستان البرز در این جلسه ضمن تبریک هفته کتاب بیان کرد: در رابطه با کتاب همین بس که رسولانی بوده‌اند که فراخور زمان خود معجزاتی داشته اند، والاترین این معجزات، معجزه پیامبر ختمی مرتبت محمدمصطفی(ص) بود که نشان از اهمیت جایگاه این معجزه از منظر خدا دارد. فعالان عرصه کتاب باید قدر کاری را که انجام می دهند بدانند، از این رو، واجب دیدیم که در فضای کتابخانه خدمت شما کتابداران عزیز برسیم و در آستانه هفته کتاب از زحمات شما عزیزان تقدیر کنیم.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1000732
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268408991 تعداد بازديد زيرپورتال: 1017785 اين زيرپورتال امروز: 554 سایت در امروز: 20352 اين صفحه امروز: 463
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved