ارتباط با مدیر کل


 

 

 

 

 

 

بيشتر
اخبار
1399/8/28 چهارشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین: پویش « شور و شعور حسینی» به مرحله بررسی و داوری رسید
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: پویش « شور و شعور حسینی» با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمد بیگی اظهار داشت: یکی از مهم ترین اتفاقاتی که طی ایام شیوع بیماری کرونا در کشور در نهاد کتابخانه های عمومی رخ داد مسئله توجه ویژه به فضای مجازی، ارائه خدمات فرهنگی در بستر اینترنت و همراهی گروه های مختلف مردم با برنامه های این حوزه است که خوشبختانه با استقبال خوبی هم مواجه شدیم.
وی بیان کرد: ظرفیت های فرهنگی این نهاد در ایام درگیری با این بیماری توانست در فضای مجازی خلا موجود را تامین کند و موجب شد تا با وجود تعطیلی کتابخانه ها خدمات ما نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه از شرایط ایجاد شده بهترین بهره برداری را انجام دادیم و توانستیم خدمات زیادی را به مخاطبین خود ارائه کنیم.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: پویش های مختلف نیز در این ایام به صورت جدی مورد توجه قرار گرفت ولی اداره کل کتابخانه های عمومی توانست همزمان با ایام ماه مبارک محرم و صفر پویش « شور و شعور حسینی» را در استان قزوین با مشارکت خوب کتابخوانان قزوینی برگزار کند.
محمد بیگی عنوان کرد: پویش « شور و شعور حسینی» که با هدف ترغیب کتابخوانی در بین گروه های مختلف سنی برگزار شد، توانست زمینه مشارکت علاقمندان به کتاب و کتابخوانی  را در قزوین فراهم کند. 
وی خاطرنشان کرد: در این پویش که زمینه کتابخوانی با محوریت عزت و آزادگی، ایثار و شهادت، جوانمردی و شجاعت را فراهم کرد از این بین 3 نفر به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
محمد بیگی بیان کرد: برگزاری جشنواره ها و پویش های مختلف فرهنگی در این مدت در کنار این که توانسته اوقات فراغت اجباری ایجاد شده از بیماری کرونا را به افزایش کتابخوانی اختصاص دهد، موجی از معارف و محتوای متناسب با ارزش های ایرانی و اسلامی در کشور ایجاد کرد که بخش هایی از آن در فضای مجازی به خوبی قابل مشاهده است.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:
1 - ثریا یوسفی
2- زکیه مهرعلیان
3- ستایش توکلی
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 1000677
تعداد بازديد کنندگان سايت: 268407775 تعداد بازديد زيرپورتال: 1017729 اين زيرپورتال امروز: 501 سایت در امروز: 19136 اين صفحه امروز: 408
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved